1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Yalova Üniversitesi 23 Akademik Personel Alımı Yapıyor 08 Ekim 2018
Yalova Üniversitesi 23 Akademik Personel Alımı Yapıyor 08 Ekim 2018

Yalova Üniversitesi 23 Akademik Personel Alımı Yapıyor 08 Ekim 2018

Akademik Personel olmak isteyen adaylara sevindirici haber DPB’den geldi. Yalova Üniversitesi 23 Akademik Personel alacağını duyurdu. İşte Akademik personel alımının tüm detayları!

A+A-

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre Yalova Üniversitesi, 6 Doçent, 4 Profesör, 13 Dr. Öğretim Görevlisi olmak üzere toplam 23 personel alımı gerçekleştiriyor.

Profesör ve Doçent kadrolar için adaylar daimi statüde çalışacak olup adaylar; başvurmak istedikleri Ana bilim dalını belirten dilekçe ile beraber özgeçmişlerini, yayın listeleri ve bilimsel çalışmalarını kapsayan 4 nüsha ile beraber doçentlik belgelerinin onaylı örnekleri ile Yalova Üniversitesi Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı’na başvurmaları isteniyor.

Dr. Öğretim üyesi alımı için adaylar başvurmak istedikleri Ana bilim dalını belirten dilekçe ile özgeçmişlerini, Doktora belgelerini ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) nüsha dosyayı ekleyerek ilgili birime başvurularını gerçekleştirecekler.

Son başvuru tarihi 22 Ekim 2018 olan ilanda adaylar Yalova Üniversitesi resmi web sitesinden temin edecekleri başvuru formuyla müracaat edecekler. Posta yolu ile yapılan başvurular geçersiz sayılacak. İlan metni için Devlet personel Başkanlığı sitesine bakabilirsiniz.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler