Yapı Kredi lise, önlisans ve lisans personel alımı yapıyor

Yapı Kredi Türkiye genelinde lise, önlisans ve lisans mezunu ve öğrencisi çok sayıda personel alımı yapıyor. Yapı Kredi tarafından 3 Ağustos 2016 tarihi itibariyle 71 farklı pozisyon için personel alımı yapılacağı ilan edildi.

23355
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yapı Kredi Bankası personel alımları Ağustos ayında da devam ediyor. Koç grubu şirketlerinden olan Yapı Kredi Bankası, Türkiye’nin 4. en büyük özel bankası konumunda. Türkiye genelinde yüzlerce şubesi bulunan Yapı Kredi, başta İstanbul olmak farklı illerde personel ihtiyacını karşılamak amacıyla ilanlar yayınladı. Yapı Kredi açık bulunan 71 pozisyon için çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek. Yapı Kredi aynı zamanda engelli personel alımı da yapacak. Personel alımlarında genel olarak 28 yaşını aşmamış olmak şartı aranıyor.

Yapı Kredi Bankası personel alımı ilanlarına lise mezunları, önlisans mezunları, lisans mezunu veye öğrencileri başvuru yapabilecek. Yapı Kredi personel alımlarına başvuru yapabilmek için personel alımı yapılacak pozisyona göre istenilen bölümlerden mezun olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak şartları aranıyor. Ayrıca müşteri odaklı, ikna kabiliyeti yüksek, problem çözme yeteneğine sahip, takım çalışmasına yatkın olmak aranan nitelikler arasında. Bazı pozisyonlar için tecrübe şartı aranırken bazılarına aranmıyor. Yapı Kredi Bankasının engelli Ofis Destek Yetkilisi pozisyonuna başvuru yapabilmek için; En az lise mezunu olmak,  insan ilişkileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, çalışmaya istekli, Türkiye İş Kurumu’na (İŞKUR) kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bilgisayar kullanabilen, Prezantabl, 35 yaşını aşmamış olmak gerekiyor.

Yapı Kredi Bankası tarafından personel alımı yapılmak üzere; Operatör, Kredi Risk Politikaları Uzmanı, Ticari Kredi Tahsis Uzmanı, Çağrı Merkezi Yetkilisi, Ofis Destek Yetkilisi, Bireysel Segment Yöneticisi, Bireysel Kredi Tahsis Geliştirme Uzmanı, Kasa Görevlisi, Kanuni Takip – Avukat, Kobi Kredi Tahsis Uzmanı ve benzer 73 pozisyonlar için personel alımı ilanı yayınlandı. Yapı Kredi personel alımları ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru yapmak için TIKLAYINIZ. 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!