1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Yargıtay 128 Personel Alacak! En Az İlköğretim Mezunu Kamu Personeli Alımları
Yargıtay 128 Personel Alacak! En Az İlköğretim Mezunu Kamu Personeli Alımları

Yargıtay 128 Personel Alacak! En Az İlköğretim Mezunu Kamu Personeli Alımları

2019 yılı memur, işçi, personel alımları kapsamında 128 kadro için iki farklı ilan yayımlandı. Yargıtay kamu personeli alımı başvuru şartları ve tüm detaylar My Memur haberde.

A+A-

YARGITAY Başkanlığı Sözleşmeli Personel Alımı ilanı ile sürekli işçi alımı ilanı yayımlandı. Yargıtay’a sözleşmeli 95 memur alımı ile 33 sürekli işçi alımı yapacak. Lise, önlisans ve lisans mezunu sözleşmeli 95 kamu personeli memur alımı başvuru şartlarına aşağıdaki ilan haberimizden ayrıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca KPSS şartsız 33 de sürekli işçi alımları kapsamında kamu personeli alımı başvurularına dair tüm detayları “My Memur” olarak hazırladık.

YARGITAY KPSS ŞARTSIZ 33 SÜREKLİ İŞÇİ PERSONEL ALIMI YAPACAK

2 Aralık 2019 Pazartesi günü itibarıyla Yargıtay'a 2019 yılı personel alımları kapsamında 33 yeni sürekli işçi alımı ilanı yayımlandı. Geçtiğimiz hafta 95 memur alımı ilanından sonra Yargıtay 33 de sürekli kadroda kamu personeli işçi alımı yapacak. İşçi alımı için KPSS şartı aranmamakla birlikte en az ilköğretim mezunları başvuru yapabilecek. Yargıtay işçi alımı başvuruları 6 Aralık 2019’a kadar devam edecek.

YARGITAY EN AZ LİSE MEZUNU 95 MEMUR ALACAK

Yargıtay Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun Değişik 4. maddesinin (B) fıkrası uyarınca 2018 yılı KPSS puanları esas alınarak, Başkanlıkça yapılacak uygulamalı ve sözlü veya sözlü sınav sonucuna göre sözleşmeli 95 memur alımı ilanı yayımlandı.

Yargıtay 95 memur alımı başvuruları ise 9 Aralık 2019 tarihinde başlayıp 13 Aralık 2019 tarihi mesai bitimi itibariyle sona erecektir.

YARGITAY PERSONEL ALIMI KONTENJAN DAĞILIMI

28 Sözleşmeli Zabıt Katibi,

57 Sözleşmeli Destek Personeli (Hizmetli),

2 Sözleşmeli Teknisyen (Sıhhi Tesisat,

1 Sözleşmeli Teknisyen (Elektrik),

3 Sözleşmeli Teknisyen (Asansör),

3 Sözleşmeli Teknisyen (Soğutma ve İklimlendirme),

1 Sözleşmeli Teknisyen (Mobilya) olmak üzere sözleşmeli 95 memur alımı yapılacak.

KPSS ŞARTSIZ 33 SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURULARI

Başkanlık hizmet birimlerinde istihdam edilmek üzere; 657 sayılı Kanunun 4/D maddesi, 4857 sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamında İŞKUR üzerinden, Başkanlıkça yapılacak sözlü sınav sonuçlarına göre 33 sürekli işçi alımı başvuru ve detaylar:

33 işçi alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

95 memur alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler