Yargıtay 26 Memur Alımı Sınav Tarihleri Açıklandı

Yargıtay Başkanlığı memur alımı için sınav tarihleri açıklandı. Yargıtay Başkanlığına yapılacak 26 sözleşmeli personel alımı başvuru sonuçları ve sözlü sınav tarihleri için tıklayınız.

featured

Yargıtay Başkanlığı tarafından sözleşmeli personel alımına ilişkin bir duyuru yayınlandı. Duyuruda Yargıtay Başkanlığına yapılacak 26 sözleşmeli personel alımı için yapılan başvuruların değerlendirildiği ve başvuru sonuçlarının ilan edildiği belirtildi. Başkanlık tarafından verilen listelerde başvuru sonuçlarının yanı sıra sözlü sınav tarihleri de yer alıyor.

Yargıtay Başkanlığı 26 sözleşmeli personel alımı ilanı 5 Haziran 2017 tarihinde yayınlanmış, başvurular ise 19 Haziran ve 23 Haziran 2017 tarihleri arasında alınmıştı. Bu kapsamda Yargıtay Başkanlığında sözleşmeli olarak görev yapmak üzere 10 sözleşmeli programcı ve 10 sözleşmeli çözümleyici ile 6 sözleşmeli bilişim personeli alınacak.

Başvurular sonucunda sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylar aşağıdaki listelerde belirtiliyor. Listelerde başvurusu kabul edilen adayların özleşmeli Bilişim Personeli, Sözleşmeli Çözümleyici ve Sözleşmeli Programcı alımı sınavlarına girecekleri tarihler de ifade ediliyor. Adaylar belirtilen gün ve saatte Yargıtay Başkanlığı Vekaletler Caddesi No:100 Bakanlıklar/Ankara adresinde hazır bulunacaklar.

Sözleşmeli Bilişim Personeli başvuru sonuç listesi için TIKLAYINIZ. Sözleşmeli Çözümleyici başvuru sonuç listesi için TIKLAYINIZ. Sözleşmeli Programcı başvuru sonuç listesi için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Yargıtay 26 Memur Alımı Sınav Tarihleri Açıklandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!