1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Yargıtay Başkanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2015
Yargıtay Başkanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2015

Yargıtay Başkanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2015

Yargıtay Başkanlığı'na Kamu Personeli Seçme Sınavı En Az Kpss 50 Puan Alanlar Başvurabilecek Başvuru Tarihleri 09 Mart 2015 - 16 Mart 2015

A+A-

Yargıtay Başkanlığı 657 sayılı Kanunun 4/b maddesi uyarınca 7 kişi sözleşmeli personel olarak istihdam edecektir. Çözümleyici ünvanıyla alınacak personeller için şartlar şöyle;

Otuzbeş yaşından gün almamış olanlar başvurabilecektir. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak veya 2 yıl süreyle tecilli olmak şart, Kamu Personeli Seçme Sınavı Kpss 50 puan almış olmak şart.

Üniversitelerin Bilgisayar Enformasyon Sistemleri, Bilgisayar Enformatik, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri, Bilgisayar Öğretmenliği, Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği, Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği, Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, İstatistik, Fizik, Matematik, Matematik Bilgisayar, Uygulamalı Matematik ve Bilgisayar, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Matematik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Enformasyon Teknolojileri, Fizik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecektir.

Başvurular Giriş koşullarını taşıyan adaylar başvurularını 16/03/2015 tarihi saat 17.00’ye kadar şahsen, online başvuru veya posta yoluyla Yargıtay Başkanlığı Personel ve Eğitim Müdürlüğü Atatürk Bulvarı No: 100 Bakanlıklar ANKARA adresine yapacaklardır.

Yargıtay Başkanlığı Sözleşmeli Personel Alımı İlan Metni İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

Yargıtay Sözleşmeli Personel Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.