1. HABERLER

  2. TAŞERON

  3. Yargıtay Başkanlığı Taşeron Kadro Başvuru Sonuçları Açıklandı
Yargıtay Başkanlığı Taşeron Kadro Başvuru Sonuçları Açıklandı

Yargıtay Başkanlığı Taşeron Kadro Başvuru Sonuçları Açıklandı

Yargıtay Başkanlığı tarafından taşerona kadro başvuru sonuçları açıklandı. Yargıtay Başkanlığı personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alım sözleşmesi kapsamında çalıştırılmakta olan taşeron işçilerinin, daimi işçi kadrosuna geçmek için yaptığı başvuru s

A+A-

Yargıtay Başkanlığı tarafından taşerona kadro başvuru sonuçları açıklandı. Yargıtay Başkanlığı personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alım sözleşmesi kapsamında çalıştırılmakta olan taşeron işçilerinin, daimi işçi kadrosuna geçmek için yaptığı başvuru sonuçlarını açıkladı.

Yargıtay Başkanlığının internet sitesinden yayınlanan duyuruda, taşeron işçilerin sürekli işçi kadrosuna geçiş talebine ilişkin başvurularının incelendiği, gerekli şartları taşıyan ve sınava katılmaya hak kazananlar ile gerekli şartları taşımadığından sınava girmeye hak kazanamayan işçilerin isim listelerinin yayınlandığı belirtildi.

Yargıtay Başkanlığında kadro başvurusu yapan 291 taşeron işçinin başvurusu kabul edilirken, 2 taşeron işçinin başvurusu kabul edilmedi. Kadro başvurusu kabul edilmeyenlere gerekçe olarak emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığına hak kazandıklarının anlaşılması gösterildi. İşçilere ayrıca tebligat yapılmayacağı vurgulandı.

Kadro başvurusu kabul edilmeyen taşeron işçiler 19 Şubat 2018 tarihine kadar Başkanlığın Genel Evrak Birimine kayıt yaptırmak koşuluyla Personel ve Eğitim Müdürlüğüne gerekçesini de belirtmek suretiyle yazılı olarak itirazda bulunabilecekler. Başvurusu kabul edilen taşeron işçilerin sınav tarihleri önümüzdeki günlerde ilan edilecek.

Kadro başvurusu kabul edilenlerin isim listesi için TIKLAYINIZ.

Kadro başvurusu kabul edilmeyenlerin isim listesi için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler