Yarı Fiyatına Ev ve Araç Satın Almak İsteyenler Bunu Bekliyordu!

Ederinden daha uygun fiyata taşıt, ev, arsa ve dükkan almayı amaçlayanların yakından ilgi gösterdiği icra ihaleleri, 15 Haziran 2020’de tekrardan başlıyor.

62810
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İcra İhaleleri 15 Haziran’da Başlıyor

Vatandaşların yatırımlarının yarı fiyatına kadar uygun şekilde alabildiği icra ihaleleri, Koronavirüs tedbirleri kapsamında durdurulmuştu. Fakat yeni normale tekrardan dönülmesi ile birlikte, icra ihaleleri de tekrardan başlayacak. Salona gitme derdi olmadan telefon vasıtasıyla uygun fiyata taşıt, ev ve dükkan alma fırsatı bulan yatırımcılar, normalleşme süreci kapsamında tekrardan ihalelere katılabilecek. Bir süredir yapılamayan icra ihaleleri 15 Haziran 2020 Pazartesi günü yeniden başlıyor.

Yatırımcılara Fırsat Doğacak

İcraburada sitesinin genel müdürü Caner Çakı, konuyla ilgili olarak bazı değerlendirmelerde bulundu. Çakı, 22 Mart tarihinde icra ihalelerinin durdurulduğunu hatırlatarak 15 Haziran’da tekrardan bu ihalelerin başlayacağının altını çizdi. Takip dosyalarının kalabalıklaştığından dolayı çok yoğun bir mesainin kendilerini beklediği söyleyen Çakı, icradan bazı taşınmazların ederinin yarı fiyatına satışa çıkarıldığını belirtti. Bu nedenle ihale usulü çıkan satışlar ile beraber, çoğu kişinin hayallerine kavuştuğunu söyledi.

Salona Gitmeden İhaleye Katılma Şansı

Koronavirüs tedbirleri kapsamında bazı önlemlerin hala devam ettiği bilinirken, icra ihalelerinde katılımcılar salona gitme gibi bir zorunluluk içerisinde olmayacak. Yatırımcılar, virüs nedeniyle telefon vasıtasıyla fırsat bulacak. Alıcılar adına ihalelere avukatlar girecek ve böylelikle tüm işlemler avukatlar tarafından yapılacak. Alıcılar, sadece ürünü teslim almış olacak. Bu sayede tek bir telefon üzerinden, kriterlere uyan ürün ve satışa çıkan taşınmazlara sahip olunabilecek.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!