1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Yedi Üniversite 4 Ocak 2019 Tarihli Akademik Personel Alım İlanları Yayımlandı
Yedi Üniversite 4 Ocak 2019 Tarihli Akademik Personel Alım İlanları Yayımlandı

Yedi Üniversite 4 Ocak 2019 Tarihli Akademik Personel Alım İlanları Yayımlandı

Yedi farklı üniversitelere kendi kadrolarına yerleştirilmek üzere toplam 276 Akademik Personel alımı yapıyor. Hangi Üniversiteler kaç alım yapıyor. Akademik alım için başvuru tarihleri neler? Hepsinin cevabına M Memur sitesinden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi 38 Akademik Personel alımı yapıyor. Yapılacak ola alım araştırma grevlisi ve Öğrenim Görevlisi kadrolarında olacak. Son başvuru tarihinin 11 Ocak 2019 olduğu akademik personel alımına adaylar şahsen veya posta yolu veya internet üzerinden başvuru yapabilecekler. Başvuru formu Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi web sitesinden temin edilecek. Yine adaylar sonuçlara bu web sitesinden ulaşacak.

Bingöl Üniversitesi 27 akademik personel alımı yapacak.31 Aralık 2018 tarihinde resim gazetede yayımlana ilanda düzeltme yapıldığını da bildiren kurum araştırma görevlisi kadrolarına yerleştirme yapılacak. Akademik personel alımına son başvuru tarihi ise 17 Ocak 2019. Adaylar Bingöl Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen ya da posta yolu ile başvuru yapacaklar.

Dokuz Eylül Üniversitesi 31 akademik personel alımı yapıyor. Son Başvuru tarihinin 11 Ocak 2019 olduğu ilana adaylar şahsen ya da posta yolu ile başvuru yapabilecekler. Yapılacak olan adım Araştırma Görevlisi ve Öğretim görevlisi kadrolarına olacak.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi 38 Akademik Personel alımı yapacak. Akademik alım araştırma görevlisi ve Öğretim görevlisi kadrolarına atamalar yapılacak. Alım için son başvuru tarihi 15 Ocak 2019.Sadece bir kadroya yapılan başvurular geçerli sayılacak. Akademik Personel adayları üniversitenin web sitesinden temin edileceği form ile başvuru yapılacak. Sonuçlar yine web sitesinden temin edilecek.

Kafkas Üniversitesi 37 Akademik Personel alımı yapıyor. Akademik alım ilanı 31 Aralık 2018 tarihinde Resmî Gazetede yayınlamış olup, üniversite ilan üzerinde değişiklik yaptığını bildirdi. Akademik personel alımı Doçent, Profesör, Dr. Öğretim Görevlisi kadrosunda olacak. Akademik alım için son başvuru tarihi 17 Ocak 2019.

Kırıkkale Üniversitesi 45 Akademik Personel alımı yapıyor. Yapılacak olan alım akademik alım araştırma görevlisi, Öğretim görevlisi, Doçent ve Profesör kadrolarına atamalar yapılacak. Alım için son başvuru tarihinin 14 Ocak 2019 ilana akademik personel adayları şahsen yahut posta yolu ile başvuru yapabilecek.

Trabzon Üniversitesi 60 Akademik Personel alımı yapıyor. Yapılacak olan akademik alım Öğretim görevlisi, Doçent ve Profesör kadrolarına olacak. Akademik personel adayları Üniversitenin web sitesinden temin edeceği formla beraber 15 Ocak 2019 tarihine kadar başvuru yapabilecek.

Yapılacak olan akademik personel alımlarında başvuru formları ve istenilen belgelerin nitelikleri farklı olduğundan, akademik adaylar, başvurmak istenilen üniversitenin web sitesinden formlara ulaşabilirler.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler