1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Yeni Açılan Hastanede Çalışmak Üzere Tüm Departmanlarda Personel Alımı
Yeni Açılan Hastanede Çalışmak Üzere Tüm Departmanlarda Personel Alımı

Yeni Açılan Hastanede Çalışmak Üzere Tüm Departmanlarda Personel Alımı

Yeni Açılan Hastanede Çalışmak Üzere Hemşire, Uzman Yardımcısı, Diyetisyen, Aile Hekimi, Güvenlik Elemanı, Temizlikçi, Muhasebeci, İdari Asistan, Danışma Elemanı, Sağlık Personeli ....

A+A-

Yeni Açılan Hastanede Çalışmak Üzere Hemşire, Uzman Yardımcısı, Diyetisyen, Aile Hekimi, Güvenlik Elemanı, Temizlikçi, Muhasebeci, İdari Asistan, Danışma Elemanı, Sağlık Personeli Alımı başladı.

Amerikan Hastanesi Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.

İstanbul'un önemli iş ve yerleşim merkezlerinden olan Nişantaşı semtinde 47.400 m2 bir alanda hizmet veren hastanenin toplam kapalı alanı 60.000 m2 olup, bu alanda; dahiliye, cerrahi, tanı ve rehabilitasyon servislerini içeren 38 ihtisas dalı bulunmaktadır.

Hastanede bulunan 541 uzman doktor ve onlara destek hizmeti sağlayan 1028 sağlık ve destek personeli ile günde 24 saat hizmet sunulmaktadır. Hastaların konforlu bir sağlık hizmeti alması için odaların tümünde; güvenlik denetim, hemşire çağrı ve bilgisayar erişim sistemleri ile elektrikli kumandalı yataklar, televizyon, buzdolabı ve değerli eşyaların saklanması için kasa yer almaktadır. Ayrıca hastaların kişisel ve günlük ihtiyaçları da karşılanmaktadır.

Personel Alımı, 50 farklı alanda onlarca personel ihtiyacı olan hastahaneye alınacak olan personel alım şartları ayrı ayrı belirtilmiş olup aşağıdaki linkten şartlara ulaşabilirsiniz.

Amerikan Hastanesi Personel Alım İlanları İçin Tıklayınız.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.