1. HABERLER

  2. EĞİTİM HABERLERİ

  3. Yeni Eğitim Öğretim Yılı Ders Kitapları Belli Oldu 2018-2019 MEB Yayınları
Yeni Eğitim Öğretim Yılı Ders Kitapları Belli Oldu 2018-2019 MEB Yayınları

Yeni Eğitim Öğretim Yılı Ders Kitapları Belli Oldu 2018-2019 MEB Yayınları

Milli Eğitim Bakanlığı 2018-2019 eğitim öğretim yılından itibaren kullanılacak kitaplardan 103'ünün tam listesi açıkladı. MEB 2018-2019 Milli Eğitim Yayınevi kitapları için tıklayınız.

A+A-

Milli Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 2018 yılı Haziran sayısı yayımlandı. Milli Eğitim Bakanlığı Haziran ayı tebliğler dergisinde Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı duyurusu da yer aldı.

Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının duyurusunda 2018-2019 öğretim yılından itibaren kullanılmak üzere eğitim-öğretim açısından Talim ve Terbiye Kurulu tarafından uygun bulunan 103 kitabın tam listesi yayımlandı.

Milli Eğitim Yayımları kitaplarından bazıları şunlardır Yaşayan Diller ve Lehçeler Lazca 8, Yaşayan Diller ve Lehçeler Adığece -Çerkesçe Eğitim Aracı 5 (Batı Diyalekti), Yaşayan Diller ve Lehçeler Adığece -Çerkesçe Eğitim Aracı 6 (Batı Diyalekti), Yaşayan Diller ve Lehçeler Adığece 5, Yaşayan Diller ve Lehçeler Abazaca 5,

Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Hukuk ve Adalet, Ortaokul Almanca 7, İlkokul Fransızca 4, Ortaokul Fransızca 5 ve Ortaokul Fransızca 7 Milli Eğitim Bakanlığı kitaplarından ilk 10 sırasında yer alanlar kitapların tamamı için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler