1. HABERLER

  2. EĞİTİM HABERLERİ

  3. Yeni Üniversite Kuruldu 127 Kadro İhdas Edildi
Yeni Üniversite Kuruldu 127 Kadro İhdas Edildi

Yeni Üniversite Kuruldu 127 Kadro İhdas Edildi

4 Kasım 2014 Tarihli Resmi gazetede yayımlanan Kanunda değişiklik ile Yeni üniversite Kuruldu ve Üniversiteye 127 Kadro İhdas Edildi.

A+A-

4 Kasım 2014 tarihinde yayımlanan Resmi Gazete ile Yükseköğretim Kurumları Teşkilatı Kanununun da değişiklik yapıldı ve Kocaeli’nde Gebze Teknik Üniversitesi adıyla yeni bir üniversite kurulduğu belirtildi. Kurulan Gebze Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı 13 Fakülte ve Enstitüsü belirtildi.

Gebze Teknik Üniversitesi için Profesör, Doçent, Yardımcı Doçent, Öğretim Görevlisi, Okutman, Araştırma Görevlisi, Uzman, Çevirici,  Eğitim Öğretim Planlamacısı, Enstitü Sekreteri, Şube Müdürü, Şef, Programcı, Bilgisayar İşletmeni, Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, sekreter, şoför, memur, tekniker, teknisyen, sosyal çalışmacı, avukat, teknisyen yardımcısı, Hizmetli, kaloriferci, aşçı olmak üzere toplam 127 kadro ihdas edildi. Resmi gazeteye ve Yükseköğretim Kurumları Teşkilatı Kanunu İle Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanuna aşağıda bulunan linklerden erişebilirsiniz.

4 Kasım 2014 Tarihli ve 29165 Sayılı Resmi Gazete

Yükseköğretim Kurumları Teşkilatı Kanunu İle Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.