1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. Yenipazar Belediyesi Daimi Kamu Personeli Alıyor Mart 2019
Yenipazar Belediyesi Daimi Kamu Personeli Alıyor Mart 2019

Yenipazar Belediyesi Daimi Kamu Personeli Alıyor Mart 2019

İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre Yenipazar Belediyesi bünyesinde çalışacak daimi süreli tam 15 kamu personeli alımı gerçekleştiriyor. Kamu işçisi alımı, kamu personeli alımlarına dair tüm haberleri My Memur sitemizden öğrenebilirsiniz.

A+A-

Aydın Yenipazar ilçesi Belediyesi daimi süreli 15  (kamu personeli  ) alımı gerçekleştiriyor. Kamu personeli alımının detayları ise şu şekilde yer alıyor.

Yeni Pazar Belediyesi kamu personeli alımında  13 (on üç) kişi beden işçisi pozisyonunda işe alınacak. Bu işçi alımı için adayların en az okuryazar olması, 18 yaşını tamamlamış olması gerekiyor. Bu kamu personeli alımı için adaylar 00004857387 ilan numarası ile İŞKUR’dan başvurularını gerçekleştirebilirler.

Diğer 1 (bir) kamu personeli alımında kadro ise Yapı Denetim Yardımcılığı Teknikeri olarak belirtiliyor. Bu kamu personeli alımında adayların Önlisans (Meslek Yüksekokullarının Yapı Denetim Yardımcılığı Programı) mezunu olması ve Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) en az 60 puana sahip olması isteniyor. Adaylar 00004857407 ilan numarası ile İŞKUR’dan başvuru yapabilecekler.

Bir diğer kamu personeli alımı ise Sistem İşletmeni kadrosuna işe alınacak. Başvuracak adayların en az lise mezunu olması isteniyor. Kamu personeli alımında 00004857336 ilan numarası ile başvuru yapabilecekler.

Adrese dayalı nüfus kayıt sistemine göre alım yapılacağı ilan için son başvuru tarihi ise 5 Mart 2019 tarihi olarak belirtiliyor. Başvuruları kabul edilen adaylarda daha sonra kura 13 Mart 2019 tarihinde kura ile belirlenecek.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler