1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmelik Bilmedikleriniz
Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmelik Bilmedikleriniz

Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmelik Bilmedikleriniz

16 Ağustos 2014 Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmelik te merak edilenler

A+A-

Memur Arkadaşlar; Sitemize yağan sorular nedeniyle 16 Ağustos 2014 tarihinde Resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Devlet Memurlarının Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik hakkında birkaç kelime açıklama yapmak istiyoruz.

16 Ağustos 2014 tarihinde yayımlanarak yürürlüğe giren yönetmelik Bakanlar Kurulu’nun kararıyla yürürlüğe koyulmuştur. Bu tüm memurları kapsayan bir yönetmeliktir. Bu yönetmelik memurların yer değiştirmeleri ve atamaları ile alakalı genel hatları ve çerçeveyi belirlemektedir. Önümüzdeki günler içerisinde ya da önümüzdeki aylar içerisinde çıkarılacak olan bakanlık yönetmelikleridir.

Çıkarılacak olan Bakanlık yönetmelikleri daha ince hatlar ile bakanlık personeli ile alakalı yer değiştirme ve atanmalar ile alakalı daha detaya sahip olacaktır. Mesela Sağlık Bakanlığı Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği, Milli Eğitim Bakanlığı Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği gibi düzenlemeler yapılabilecektir.

Memurların Geçici Görevlendirme Süreleri ile Alakalı Ne Değişti ?

Memurun Yıllık İzni Mazeret İzni Ve İzin Kullanımında Ne Değişti

Memur Can Güvenliği Mazeret Tayini Bilinmesi Gerekenler 16 Ağustos 2014

Aile Birliği Mazeret Tayini ( Eş Durumu Tayini) Nasıl Yapılır Şartlar Nelerdir

Sağlık Durumu Mazeret Tayini Nasıl Yapılır Şartlar Nelerdir 16 Ağustos 2014 Resmi gazete

Memurlar Yer Değiştirme Suretiyle Atama Yönetmeliğinde Neler Değişti

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.