Yıldız Teknik Üniversitesi 46 Akademik Personel Alacak

Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki ilana başvuru şartları neler? İşte Yıldız Teknik Üniversitesine yapılacak personel alımına ilişkin merak edilen detaylar...

32965
Daha Fazla Göster

Akademisyen olmayı düşünen adayların heyecanla beklediği haber geldi. Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Yıldız Teknik Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? 

Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profesör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 46 personel alımı yapılacak. Yıldız Teknik Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Yıldız Teknik Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profesör adaylarının;  başvuru dilekçelerine iki adet fotoğrafını, nüfus cüzdan örneğini, özgeçmişini, bilimsel yayınlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, icralarını ve bunlara ilişkin dokümanı, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora veya yüksek lisans çalışmalarını, üniversiteye katkılarını kapsayan ve belgeleyen bir adet dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Yıldız Teknik Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; başvurdukları bölüm ve anabilim dalını belirttiği dilekçelerine; iki adet fotoğrafını, nüfus cüzdan örneğini, özgeçmişini, doçentlik belgesini, diğer öğrenim belgeleri ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan bir adet dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Yıldız Teknik Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise başvurdukları bölüm ve anabilim dalını belirttiği dilekçelerine; bir adet fotoğrafını, nüfus cüzdan örneğini, özgeçmişini, varsa yabancı dil başarı belgesini, yüksek lisans ve doktora tezlerini, doktora belgesini, bilimsel çalışmalarını ve yayınlarını kapsayan bir adet dosyayı ekleyerek başvurmaları gerekmektedir. Yıldız Teknik Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Yıldız Teknik Üniversitesi 46 Akademik Personel Alacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!