1. YAZARLAR

  2. Yıldız Yılmaz

  3. YILIN SÜRPRİZLİ SON DOLUNAYI
Yıldız Yılmaz

Yıldız Yılmaz

YILIN SÜRPRİZLİ SON DOLUNAYI

A+A-

Herkese Merhaba , bu yazımda sizlere yılın son Dolunay’ından bahsedeceğim.

22 Aralık 2018 Cumartesi günü 0’derece Yengeç Burcu’nda, sürprizlerle dolu güzel bir Dolunay bizleri bekliyor. Tabi eğer yaşamımız da bilinçli bir farkındalık ile yol alabiliyor isek, evrenin bonuslarından nasiplenebiliriz… Dolunay enerjilerini şimdiden hissetmeye başladık aslında. Hangi enerjilere sahip bir Dolunay mı yaşayacağız diyorsunuz ?..

Astroloji de Yengeç Burcu tarihimizi, köklerimizi, geçmişimizi, genetik tohumlarımızı ve kodlarımızı, aileyi, yuvayı, evimizi, anne olmayı, derin duyguları temsil ediyor. Bu süreçte geçmişi, anıları yad edip anımsayabileceğimiz hassas duygusal romantik enerjileri, vatan sevgisi ve milli duyguların kabaracağı, duyarlılığımızın artacağı daha iyi empati yapabileceğimiz zamanlarda olduğumuzu söyleyebiliriz.

İleri Astroloji tekniklerine göre, Yengeç Burcu aynı zamanda sonlanmaları da temsil eder. Dolunay tam da 0’ derece de gerçekleştiği için, hem bir tamamlanma, aydınlanma , sonuç alma hem de ardından hızla gelişen yeni başlangıçları, fırsatları, şansları vadediyor! Örneğin bir kısmına seyahatlerden gelebilecek şansları, bir kısmına eğitim ve öğrenimle ilgili yenilikleri getirecek. Yabancı dil öğrenmek için de uygun zamanlardayız. Bu sebeple karşımıza çıkabilecek gelişen durumlara karşı sabit fikirli olmak yerine, açık fikirlilik ile değerlendirmeliyiz. Takipçilerimin çoğu bu fırsatlar hangi konularda, biz bunu nasıl anlayacağız şeklinde sorular soruyorlar.

Burada ki köşe yazılarımda gökyüzünde ki hareketlerin açığa çıkardığı genel enerjileri yorumluyorum. Sizleri tek tek nasıl etkileyeceğini, sizlere hangi konularda şanslar vaat ettiğini veya yaşamınız da artık bitirmeniz gereken kördüğüm olmuş meseleleri nasıl çözümleyebileceğinizi ve daha pek çok konuda sadece size özel detayları öğrenebilmek için kişisel astrolojik danışmanlık almanız gerekiyor. Çünkü herkesin doğum haritası kendine özel ve tektir. Aynı burca sahip binlerce insanın aynı özelliklere sahip olmaması, meydana gelen Yeniay’lardan, Dolunay’lardan , Tutulmalar’dan veya herhangi bir göksel temadan herkesin aynı şekilde etkilenmeyip farklı şeyleri yaşaması bundan mütevellittir… Ama en çook haritasında öncü burçlarda yerleşimleri olan Yengeç/ Oğlak ve Koç/Terazi aksı yoğun etki altında olacaklar. Asıl olan kişisel doğum haritalarınızdır ve harita bir bütündür, haritanız size bu hayatta ne vadediyor bu çok önemlidir, lütfen unutmayalım. Arzu edenler yıl sonu için planladığım uygun fiyatlara bireysel astrolojik danışmalık kontenjanından faydalanmak için mail adresimden ulaşabilirler.

Ayrıca kamu çalışanları ve işçilerin istihdamı ve hakları ile ilgili gelişmeler de gündeme gelebilir.

Dolunay’a ait anın haritasında birden çok sabit yıldız olmasına rağmen en çok ülkemizi, ulusumuzu ve sınırlarımızı tehdit eden, zorlayan savaş çanları çalan Antares sabit yıldızı insanlığın büyük sorunlarına işaret eden olayların, 2019 yılında da sınırlarımızda ki askeri hareketlilikle ile birlikte artacağına yönelik sinyaller veriyor.

Özellikle 6 Ocak 2019’da Oğlak Burcu’nda ki Güneş tutulması ile start alacak ve 2020’nin ilk yarısına kadar peş peşe gerçekleşecek Yengeç /Oğlak aksı tutulmaları, Türkiye haritasının tam ana aksları üstüne düştüğü için ulusumuzu ve ekonomimizi çok sıkı zorlayacak. Hani geçtiğimiz Ağustos 2018’ den bu yana kendini yavaştan hissettirmeye başlayan ekonomik krizin, 2019 yılı itibariyle piyasalarda ciddi kritik yükselişlere, ulusal anlaşmazlıklara /gerginliklere ve ulusal güvenliğimizle ilgili sorunlara yol açacağını söyleyebiliriz.

Amacım kimseyi korkutmak veya üzmek değil tabi, gökyüzünde ne varsa, biz astrologların işi iyisiyle kötüsüyle sizlere onu yorumlayarak bilinçli bir farkındalık yaratmaktan ibaret.

Tüm takipçilerimin yeni yılını kutluyor, herkesin hayatında eksikliklerini tamamlayabileceği hayırlı, barış dolu 2019 yılı diliyorum.

Sevgiler , selamlar

Bu yazı toplam 2811 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
4 Yorum