Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Başvuruları Başladı! Yenidoğan – Çocuk – Erişkin

Diyarbakır, Mersin,  Adana, Kayseri illerindeki hastanelerde Yoğun Bakım Hemşireliği, Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşireliği, Çocuk Yoğun Bakım Hemşireliği ile Erişkin Yoğun Bakım Hemşireliği için başvurular alıancak. Hemşirelik sertifika eğitim ücretleri.

56679
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Mersin Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi, Adana Başkent Üniversitesi Dr. Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Kayseri Özel Medical Palace Hastanesinde 5 farklı yoğun bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı için başvurular başladı. Hemşirelik sertifikalı eğitim başvurularını kimlerin yapabileceğine dair detaylara aşağıdaki bağlantıda yer alan duyuru metninden inceleyip erişim sağlayabilirsiniz.

YOĞUM BAKIM HEMŞİRELİĞİ SERTİFİKA BAŞVURULARI

– Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı.

– Mersin Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı.

– Mersin Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Çocuk Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı.

– Adana Başkent Üniversitesi Dr. Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü Erişkin Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı.

– Kayseri Özel Medical Palace Hastanesi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı olmak üzere 4 hastanede 5 farklı başvuru yer almaktadır. My memur olarak yoğum bakım hemşireliklerine dair başvuru tarihlerine tüm hastaneler için hazırladık. İşte başvuru yoğum bakım hemşireliği sertifika eğitim programları başvuru tarihleri ve eğitim tarihleri.

DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM HEMŞİRELİĞİ SERTİFİKALI EĞİTİM PROGRAMI:

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi tarafından 04 Kasım 2019-06 Aralık 2019 tarihleri arasında “YenidoğanYoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı” düzenlenecektir. Eğitim programının başvuru tarihleri 09 Ekim 2019-18 Ekim 2019 olarak belirtilmiştir.

MERSİN ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ YOĞUN BAKIM HEMŞİRELİĞİ SERTİFİKALI EĞİTİM PROGRAMI:

Mersin Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından 04 Kasım 2019-13 Aralık 2019 tarihleri arasında “Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı” düzenlenecektir. Eğitim programının başvuru tarihleri 7 Ekim 2019-14 Ekim 2019 olarak belirtilmiştir.

MERSİN ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ ÇOCUK YOĞUN BAKIM HEMŞİRELİĞİ SERTİFİKALI EĞİTİM PROGRAMI:

Mersin Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından 04 Kasım 2019-06 Aralık 2019 tarihleri arasında “Çocuk Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı” düzenlenecektir. Eğitim programının başvuru tarihleri 7 Ekim 2019-14 Ekim 2019 olarak belirtilmiştir.

ADANA BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ DR. TURGUT NOYAN UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ ERİŞKİN YOĞUN BAKIM HEMŞİRELİĞİ SERTİFİKALI EĞİTİM PROGRAMI:

Adana Başkent Üniversitesi Dr. Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından 18 Kasım 2019-27 Aralık 2019 tarihleri arasında “ErişkinYoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı” düzenlenecektir. Eğitim programının başvuru tarihleri 07 Ekim 2019-25 Ekim 2019 olarak belirtilmiştir.

KAYSERİ ÖZEL MEDİCAL PALACE HASTANESİ YOĞUN BAKIM HEMŞİRELİĞİ SERTİFİKALI EĞİTİM PROGRAMI:

Kayseri Özel Medical Palace Hastanesi tarafından 11 Kasım 2019-20 Aralık 2019 tarihleri arasında “Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı” düzenlenecektir. Eğitim programının başvuru tarihleri 7 Ekim 2019-18 Ekim 2019 olarak belirtilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen katılımcılar aşağıda bağlantıda yer alan 5 hastanenin iletişim detaylarının yer aldığı duyuru metninden gerekli tüm bilgileri bulabilirler.

Sağlık Bakanlığı Sertifikalı Eğitim Programları Başvuru Detayları İçin TIKLAYINIZ

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!