Yoğun bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı başvurusu

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu (TKHK) tarafından Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi yoğun bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı için başvurular alınmaya başladı. Başvuru şartları ve gerekli tüm detaylar.

23648
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu (TKHK) Eğitim, Araştırma ve Geliştirme Daire Başkanlığı tarafından düzenli olarak yapılmakta olan sertifikalı eğitim programları ile ilgili tüm başvuru ve tarihlerini sizlerle paylaşıyoruz. Başkanlığın bugün başlattığı Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi tarafından Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 03 Ekim-11 Kasım 2016 tarihleri arasında yapılacak ve programa başvuru son tarihi ise 2 Eylül’de sona erecek.

Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu (TKHK) Destek ve İdari Hizmetler Kurum Başkan Yardımcılığı tarafından hazırlanan ve başvuru yapacak personeller ve program açmak isteyen hastane yönetimlerini ilgilendiren ve son derece önemli olan sertifikalı eğitim programları başvuru, uygulama ve denetim rehberine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu hastanesinin düzenli olarak uygulamaya koyduğu sertifikalı eğitim programlarına başvurmak isteyenler aşağıda yer alan başvuru formunu doldurduktan sonra Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesine başvurmaları gerekmektedir. Personel çalıştığı kuruma bilgi vermesi gerekiyor. Kuruma bilgi verildikten sonra sertifikalı eğitim programlarına başvuru yapabilir. Her bir personel sadece tek programa başvuru yapabilir. Aynı anda birden fazla programa başvuru kabul edilmez. Başvuru formu için TIKLAYINIZ. Rehber için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!