1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Yoğun bakım ve acil bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı başvuruları başladı
Yoğun bakım ve acil bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı başvuruları başladı

Yoğun bakım ve acil bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı başvuruları başladı

Türkiye Kamu hastaneleri Kurumu (TKHK) tarafından 3 hastane için sertifikalı eğitim programı düzenleneceği ilan edildi. Yoğun Bakım Hemşireliği ve Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programlarına başvurular başladı.

A+A-

Türkiye Kamu hastaneleri Kurumu (TKHK) tarafından 3 hastane için sertifikalı eğitim programı düzenleneceği ilan edildi. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı düzenlenecek. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından ise Acil Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı düzenlenecek.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından düzenlenecek olan Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 9 Ocak-17 Şubat 2017 tarihleri arasında yapılacak. Eğitim programına başvurular ise 19-23 Aralık 2016 tarihlerinde yapılacak.

Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından düzenlenecek olan Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programına başvurular 19-30 Aralık 2016 tarihleri arasında yapılacak. Programa başvurular 16 Ocak-24 Şubat 2017 tarihlerinde alınacak.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinin Acil Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı16 Ocak-24 Şubat 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olup, başvurular ise 19 Aralık -23 Aralık 2016 tarihleri arasında yapılabilecek. TKHK sertifikalı eğitim programları hakkında detaylı bilgi ve başvuru şartlarına bağlantılardan erişebilirsiniz. Samsun için TIKLAYINIZ. Çorum için TIKLAYINIZ. Adana için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler