1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Yoğun Bakım ve Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Başvuruları Başladı
Yoğun Bakım ve Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Başvuruları Başladı

Yoğun Bakım ve Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Başvuruları Başladı

Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu (TKHK) tarafından Tokat Devlet, Hatay İskenderun Devlet, İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas EAH ve Elazığ EAH’de yoğun bakım ve Ameliyathane hemşireliği için sertifikalı eğitim başvuruları başladı.

A+A-

Sağlık Bakanlığı, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu TKHK, Eğitim, Araştırma ve Geliştirme Daire Başkanlığı tarafından Hatay Iskenderun Devlet Hastanesi Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı, İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi EAH Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı, Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi EAH Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı ve Tokat Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı olmak üzere 3 hastanede sertifikalı eğitim başvuru duyurusu yapıldı.

Bu kapsamda;

İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas EAH tarafından Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 09 Ekim-17 Kasım 2017 tarihleri arasında yapılacak olup, başvuru tarihleri 05-15 Eylül 2017'dir.

Elazığ EAH tarafından Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 02 Ekim-10 Kasım 2017 tarihleri arasında yapılacak olup, başvuru tarihleri 05-15 Eylül 2017'dir.

Tokat Devlet Hastanesi tarafından Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 02 Ekim-10 Kasım 2017 tarihleri arasında yapılacak olup, başvuru tarihleri 05-13 Eylül 2017'dir.

Hatay İskenderun Devlet Hastanesi tarafından Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 25 Ekim-25 Kasım 2017 tarihleri arasında yapılacak olup, başvuru tarihleri 05-15 Eylül 2017'dir.

Tüm sertifikalı eğitim programları ile ilgili rehbere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilir ve gerekli formları bulabilirsiniz. Rehber için TIKLAYINIZ. Tüm EK'ler için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler