Yoğurtlu Belediyesinin Kamu Personeli Alımı için Başvuruları Bugün Başladı

İŞKUR da Yoğurtlu Belediyesi'ne Sıhhi Tesisatçı ve İş Makineleri Operatörü pozisyonunda çalıştırılmak üzere kamu personeli alımı yapıyor. İŞKUR Yoğurtlu Belediyesi başvuru için son tarih 29 Ağustos 2016 olarak ilan edildi.

23506
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İşkur’un Belediye Başkanlıkları iş ilanları arasında Yoğurtlu Belediye Başkanlığı’nın personel alım ilanı yer alıyor. Erzincan illi Yoğurtlu Belediye Başkanlığı’na en az ilköğretim mezunu iki işçi alımı gerçekleştirilecek. Yoğurtlu Belediyesi sıhhi tesisatçı ve iş makineleri operatörü pozisyonuna işçi alımı yapacak.  Yoğurtlu Belediyesi personel alım ilanına kişisel durumu “normal” olan kişilerle birlikte kişisel durumu “TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)” kişilerin de başvuruda bulunabileceği duyuruldu. Yoğurtlu Belediye Başkanlığı işçi alım ilanına başvurular bugün itibariyle başladı. İlana başvuru için son tarihin 29 Ağustos 2016 olduğu belirtildi.

Sıhhi Tesisatçı pozisyonuna başvuruda bulunmak isteyen adayların, sıhhi tesisatçı olarak herhangi bir kamu kurumunda veya özel sektör işyerlerinde en az dört yıl çalıştığını işyerinden alacağı yazı ve SGK hizmet dökümü ile belgelendirmesi gerekiyor. E sınıfı sürücü belgesine sahip olması isteniyor. İş Makineleri Operatörü ilanına başvuruda bulunacak adayların G sınıfı ehliyeti veya iş makinesi operatörü sertifikasının olması ve en az altı yıllık E sınıfı ehliyetine sahip olması gerektiği ilanda belirtiliyor.

Yoğurtlu Belediyesi sıhhi tesisatçı ve iş makineleri operatörü pozisyonuna Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerinden, Hizmet Merkezlerinden şahsen veya İŞKUR’un resmi internet adresi üzerinden başvurular yapılabilmektedir. İŞKUR sıhhi tesisatçı ilan metnine ulaşmak için TIKLAYINIZ. İŞKUR iş makineleri ilan metnine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!