1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Yönetici Adayları Yıldız Holding Farklı Düzeylerde Personel Alımı
Yönetici Adayları Yıldız Holding Farklı Düzeylerde Personel Alımı

Yönetici Adayları Yıldız Holding Farklı Düzeylerde Personel Alımı

Yönetici Adayları Yıldız Holding Farklı Düzeylerde Personel Alımı Yapıyor Şef, Müdür, Yönetici, Uzman Alımın Yanı Sıra Muhasebe, Teknisyen, Laborant Gibi Kadrolarda Kariyer İmkanı...

A+A-

Yönetici Adayları Yıldız Holding Farklı Düzeylerde Personel Alımı Yapıyor Şef, Müdür, Yönetici, Uzman Alımın Yanı Sıra Muhasebe, Teknisyen, Laborant Gibi Kadrolarda Kariyer İmkanı sunuyor.

Yıldız Holding Anonim Şirketinden yapılan açıklama şöyle;

Yıldız Holding’de kariyer fırsatları, faaliyet gösterdiği sektörel çeşitliliğe paralel olarak iş aileleri bazında farklılık göstermektedir. Organizasyonumuzda her iş ailesi için farklı kariyer basamakları bulunmakta ve farklı işe alım stratejileri uygulanmaktadır.

İş başvuru süreciyle başlayan kariyer fırsatları, çalışanlarımızın tercihleri ve performanslarıyla şekillenmektedir. Her iş ailesinde beklenen yetkinlikler ve uzmanlıklar değişkenlik göstermekte ve bu doğrultuda uyguladığımız insan kaynakları yöntemleri de farklılaşmaktadır.

Yıldız Holding olarak çalışanlarımızın kariyer fırsatları ve tercihlerini sadece seçme ve yerleştirme sürecinde değil, iç işe alım sistemiyle kariyerlerinin her noktasında destekliyoruz. Çalışanlarımız, ilgilendikleri iş ailelerini seçerek, şirket içinde yayımlanan tüm ilanlara öncelikli olarak başvuru yapabilmektedirler.

Aşağıdaki linkten kendinize ait özgeçmişinizi oluşturduktan sonra durumunuza uygun kadrolara başvuruda bulunabilirsiniz.

Yıldız Holding İş Başvurusu İçin Tıklayınız.

Diğer Kamu ve Özel Sektöre Ait İş İlanları İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.