1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Yozgat Belediyesi Eski Hükümlü veya TMY 1 Personel Alımı Yapacak! İşkur İş İlanları
Yozgat Belediyesi Eski Hükümlü veya TMY 1 Personel Alımı Yapacak! İşkur İş İlanları

Yozgat Belediyesi Eski Hükümlü veya TMY 1 Personel Alımı Yapacak! İşkur İş İlanları

Yozgat Belediyesi kamu personeli alımı kapsamında Eski Hükümlü veya TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) olarak 1 kaloriferci alacak.

A+A-

Yozgat Belediyesi personel alımı yapacak. Yozgat Belediyesi tarafından bugün yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre, Eski Hükümlü veya TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) olarak 1 personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

YOZGAT BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI DETAYLARI

Yozgat Belediyesi kamu personeli alımı kapsamında 1 kişi alımı gerçekleştirecek. Başvuruda bulunacak olan adayların ilköğretim mezunu ve doğalgaz kalorifer ateşçisi mesleğine sahip olması ve bu görevde en az 4 yıl çalışmış olması gerekiyor. Yaş şartı olarak da, 18 ile 40 yaş arası belirlendi. Yani 22.07.2001 - 18.07.1979 tarihleri arasında doğan kişiler başvuruda bulunabilir.

PERSONEL ALIMI KURA BİLGİLERİ

Kura işlemleri 29 Temmuz 2019 tarihinde Yozgat Belediyesi Meclis Salonunda, saat 10.00 ile 11.00 arasında gerçekleşecek. Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçi Belgesi olan adaylar başvuruda bulunabilecek. Talebe başvuran adayların kura işlemleri için 26.07.2019 tarihi mesai bitimine kadar istenilen belgeleri eksiksiz olarak Yozgat Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekiyor. Başvurular Yozgat işkur İl Müdürlüğünden yada İŞKUR internet sitesi üzerinden gerçekleşecek.

ÖZEL ŞARTLAR

Türk vatandaşı olmak,

18 yaşını tamamlamış olmak,

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

En az ilköğretim mezunu olmak,

Türk Ceza Kanunu’nun 53’ üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl daha veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar,  Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, cinsel saldırı veya çocuğun cinsel istismarı, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüyü kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

Yaptırılacak Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak,

Açık kadrolar için müracaat eden adaylar ilgili mevzuat hükümlerine göre noter huzurunda kura usulü ile tespit edildikten sonra sözlü sınav uygulanacaktır,

Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular ilan sınav sürelerinin her aşamasında reddedilecektir.

Talebe başvuranlar 26.07.2019 tarihi mesai bitimine kadar istenilen belgeleri teslim etmeleri gerekmektedir. Aksi halde noter kura çekimine dâhil edilmeyecektir.

Diğer hususlarda ilgili mevzuat yönetmelik hükümlerine göre hareket edilir.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler