Yozgat Saraykent SYDV Personel Alımı Yapacak

Yozgat Saraykent SYDV personel alım ilanı yayımladı. Peki ilana başvuru şartları neler? Başvurular ne zaman sona erecek? Yozgat Saraykent SYDV personel alımı ile ilgili tüm detaylar haberimizde..

32701

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile Yozgat Saraykent SYDV için personel alımı yapılacağı açıklandı. Peki SYDV personel alımına kimler başvurabilir? Başvurular ne zaman sona erecek? Yozgat Saraykent SYDV’ye kaç personel alımı yapılacak?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Yozgat Saraykent Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 personel alımı yapılacaktır. Yozgat Saraykent SYDV’ye yapılacak personel alımı büro görevlisi kadrosunda olacaktır. 

Yozgat Saraykent SYDV büro görevlisi  alımına başvurmak isteyen adaylarda; ofis programlarını iyi bir şekilde kullanıyor olmak, 4 yıllık lisans eğitimi veren yükseköğretim kurumları bölümlerinden birinden mezun olmak, 2016 veya 2017 yıllarında gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavında, KPSS P3 puan türünde en az 60 puana sahip olmak B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, vakfın bulunduğu ilçede ikamet ediyor olmak gibi şartlar aranıyor.

Yozgat Saraykent SYDV personel alım ilanına başvurular Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesi üzerinden yapılacak. İlana başvuru yapmak isteyen adayların en geç 20 Temmuz 2017 tarihine kadar başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı SYDV personel alımı ilanlarını incelemek ve başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıdan üye olabilirsiniz. SYDV personel alımı başvuruları için TIKLAYINIZ.

Exit mobile version