1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı Sözleşmeli Personel Alımı
Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı Sözleşmeli Personel Alımı

Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı Sözleşmeli Personel Alımı

6 Kişi Çözümleyici Olarak, 3 Kişi Programcı Olarak İstihdam Edilecek YSK Personel Alımı Son Başvuru Tarihi 6 Nisan 2015

A+A-

Çözümleyici alımı için Kamu Personeli Seçme Sınavı Kpss P3 puan türüne göre en az 50 puan almış olan 10 katı aday 60 kişi sınava hak kazanacaktır. Yabancı Dil Sınavı İngilizce 'den en az 60 puan almış olmak, Başvuru tarihinde en fazla 34 yaşında olmak şart.

Mühendislik Fakültelerinin; Bilgisayar, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, Bilişim Sistemleri, Matematik veya Fizik Mühendisliği bölümlerinin birinden mezun olmak.

Programcı alımı için Kamu Personeli Seçme Sınavı Kpss P3 puan türüne göre en az 50 puan almış olan 10 katı aday 40  kişi sınava hak kazanacaktır. Yabancı Dil Sınavı İngilizce 'den en az 60 puan almış olmak, Başvuru tarihinde en fazla 34 yaşında olmak şart.

Mühendislik Fakültelerinin müfredatında bilgisayar programlama dillerine yer veren bölümlerinden mezun olmak.

Başvurular şahsen veya posta yoluyla Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı Mithatpaşa Caddesi No:12 Sıhhiye Kızılay/ANKARA adresine, elektronik ortamda yapılacak başvurular ise “4/B Sözleşmeli Personel Başvuru Formunun” imzalı ve elektronik ortama aktarılmış halinin "basvuru@ysk.gov.tr" e-posta adresine gönderilmesi suretiyle yapılacaktır.

YSK İlan Metni İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

 

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.