Yüzüncü Yıl Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak

Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nden personel alımı müjdesi geldi. Yüzüncü Yıl Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana göre 6 akademik personel alımı yapılacak. Peki ilana başvuru şartları neler? İşte yapılacak personel alımına ilişkin detaylar...

32235-1
Daha Fazla Göster

Akademisyen adaylarını sevindiren haber bu kez Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nden geldi. Yüzüncü Yıl Üniversitesi tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Yüzüncü Yıl Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Personel alımı hangi kadrolarda yapılacak?

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profösör ve doçent kadrolarında 6 personel alımı yapılacaktır. Yüzüncü Yıl Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Yüzüncü Yıl Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profösör adaylarınının;  n başvuracakları Anabilim Dalını belirtir dilekçelerine; özgeçmiş, doçentlik belgesi ile bilimsel çalışma ve yayınlarının birer suretini ekleyerek  başvuru yapmaları gerekmektedir.

Yüzüncü Yıl Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının;  başvuru dilekçelerine özgeçmişlerini, doçentlik belgesi, başlıca araştırma eserlerini ve bilimsel çalışma ile yayınlarını kapsayan 4 (Dört) adet CD ile birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir. Yüzüncü Yıl Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!