Zabıtadan Havalı Korna Uygulaması

Şanlıurfa'da zabıta ekipleri, halk otobüsleri ve okul servislerine yönelik yaptığı denetimlerde havalı korna kullanan araç sürücüleri hakkında yasal...

35909
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şanlıurfa’da zabıta ekipleri, halk otobüsleri ve okul servislerine yönelik yaptığı denetimlerde havalı korna kullanan araç sürücüleri hakkında yasal işlem başlattı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığına bağlı Trafik Zabıta ekipleri ile trafik polisleri, özel halk otobüsü yönetmeliğinin ilgili maddesine göre gürültü kirliliğine sebebiyet veren ve halk otobüsleri ile okul servislerinde bulundurulması yasak olan havalı kornalar için denetimi başlattı. Zabıta ekipleri tarafından oluşturulan uygulama noktasında durdurdukları halk otobüsleri ve okul servislerinin kornolarını inceledi. Yapılan denetimlerde otobüslerin çalışma karnesini kontrol eden ekipler, otobüslerde bulunan fazla yolcu koltuklarını da bulundukları yerden sökerek el koydu. Birçok araçta bulunan havalı kornalar ekipler tarafından çıkartıldı. Halk otobüsü sürücülerine araçlarına havalı korna kullanılmaması yönünde uyaran ekipler, araç sahipleri hakkında yasal işlem başlattı.

Zabıtadan Havalı Korna Uygulaması

İHA

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!