1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Ziraat Bankası Personel Alımı Başvurusu 2015
Ziraat Bankası Personel Alımı Başvurusu 2015

Ziraat Bankası Personel Alımı Başvurusu 2015

KPSS Şartı Olmayan Personel Temininde Toplam 15 Kişi Avukat Olarak, 35 Kişi Müfettiş Yardımcısı Olarak, 100 Kişi Uzman Yardımcısı Olarak İstihdam Edilecek

A+A-

Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası 100 Uzman Yardımcısı İstanbul İlinde, 35 Müfettiş Yardımcısı Teftiş Kurulu Başkanlığı'nda, 15 Avukat ise Avukatları Kredi Politikaları Genel Müdür Yardımcılığı bünyesinde istihdam edilecektir.

Adaylar yazılı ve mülakat olmak üzere iki aşamalı sınava girecektir. Sınav girmek için Ankara veya İstanbul ili seçilebilecektir. Yazılı sınav Anadolu Üniversitesi tarafından gerçekleştirilecektir. 
Mülakat süreci Ziraat Bankası tarafından yürütülecektir. Sınav ücreti olarak 70 TL belirlenmiştir. Sınav ücretini yatıran adaylar, başvurularını 09 Mart 2015 tarihinden itibaren 29 Mart 2015 Pazar günü saat 24:00’e kadar Bankanın internet adresinden yapabilecektir.

Uzman Yardımcısı alımı şartları şöyle; 01.01.1985 ve sonrası doğumlu, Üniversitelerin bütün bölüm mezunları başvurabilecektir. Uzman Yardımcısı Alımı İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

Müfettiş Yardımcısı alımı şartları şöyle; 01.01.1985 ve sonrası doğumlu, Üniversitelerin İdari ve Mühendislik alanları için ayrı ayrı bölümler tek tek sayılmıştır ilan metninden bölümlere ulaşabilirsiniz. Müfettiş Yardımcısı Alımı İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

Avukat alımı şartları şöyle; 01.01.1985 ve sonrası doğumlu, Hukuk Fakültesi mezunları başvurabilecektir. Avukat Alımı İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.