1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Ziraat Bankası Personel Alımı Yapacak Mı ?
Ziraat Bankası Personel Alımı Yapacak Mı ?

Ziraat Bankası Personel Alımı Yapacak Mı ?

Ziraat Katılım Bankası Mayıs 2015 te Hizmete Başlayacak Ziraat Bankası Mevcut Personel Sayısı Yeterli Mi Yoksa Yeni Personel Alımı Yapacak Mı

A+A-

www.mymemur.com Ailesi olarak güncel Kamu ve özel iş ilanlarını bir arada sunarken sizden gelen sorular üzerine özel haberler yapmaya devam ediyoruz. Son zamanlarda diğer haber sitelerinde personel alımı yönündeki haberler sonucunda adaylardan bir çok soru bizlere yöneltilmektedir. Facebook sayfamızdan mesajla gelen Ziraat Bankası Personel Alımı Şartlar Neler? 2015 yılında Personel Alımları Yapılacak mı? Ziraat Bankası Personel Alımları En Son Kaç Puanla Kapattı? sorularını cevaplamaya çalışacağız.

Ziraat Bankası Personel Alımı İlan Yayınlandı Haber İçin Tıklayınız.

Ziraat Katılım Bankası 29 Mayıs 2015 tarihinde açılması beklenmektedir. İlk etapta yaklaşık 10 Ziraat Bankası Şubesi'nin dönüştürülmesi beklenirken yurtdışında da hızla Ziraat Katılım Bankası Şubelerinin yayılması beklenmektedir.

Yeni kurulan Ziraat Katılım Bankasına ilk etapta tecrübeli personellerin atanması beklenmektedir. Ziraat Bankasında görevli binlerce kişinin Ziraat Katılım Bankasına geçmeye istekli olması ve yeni açılacak bankanında yayılma hızı beklentisi düşünülünce personel istihdamı gereklidir.

2014 yılında 2 bin personel istihdamı yapan banka şartları şöyleydi; ikamet zorunluluğu olmamakla beraber şubenin olduğu yerde ikamet edenler öncelikli sayıldı. Adaylar yazılı ve sözlü sınava tabi tutuldu. Yazılı sınav 21 merkezde (Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Samsun, Sivas, Trabzon, Van, Zonguldak) illerinde yapıldı.

4 Yıllık Üniversite mezunları servis görevlisi, 2 yıllık Önlisans mezunları banko görevlisi olarak istihdam edildi. Servis görevlisi olabilmek için 1984, Banko görevlisi olabilmek için 1988 yılı ve sonrası doğanlar başvurabilmişti. Aşağıdaki linklerden alım şartlarını ve il il en düşük puanları görebilirsiniz.

2014 yılı Servis Görevlisi Alımı İlan Tam Metni ve Detaylar İçin Tıklayınız.

2014 yılı Banko Görevlisi Alımı İlan Tam Metni ve Detaylar İçin Tıklayınız.

Servis Görevlisi İl Bazlı Taban Puanları İçin Tıklayınız.

Banko Görevlisi İl Bazlı Taban Puanları İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.