1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Ziraat Bankası’ndan Yeni Kredi Müjdesi!
Ziraat Bankası’ndan Yeni Kredi Müjdesi!

Ziraat Bankası’ndan Yeni Kredi Müjdesi!

Ziraat Bankası tarafından yeni bir kredi ürünü devreye alındı.

A+A-

Ziraat Bankası Çiftçileri Desteklemeye Devam Ediyor

Ziraat Bankası çiftçilerin tarım faaliyetlerinde rahat nefes almaların amaçlayarak yeni kredi ürününü sundu. Çiftçilerin tarımsal üretimden doğan su ve elektrik gibi biriken borçlarını uygun şartlarda ödeyebilmek için sunulan Ziraat Bankası kredi uygulamadı başlatıldı. Bu kredi kampanyası ile üreticilerin biriken borçları için çözüm sağlanırken, diğer yandan tarım faaliyetlerine devam etmeleri sağlanmış olacak. Bazı zamanlarda biriken su, elektrik gibi faturaların birikmesi tarım üreticilerinin üretimlerinde aksamalara neden oluyor.

Ziraat Bankası Kredisi Nasıl Kullanılır?

Ziraat Bankası’nın çiftçilere özel kredisinden yararlanmak isteyenlerin tarımsal faaliyetlerinin devam ediyor olması gerekiyor. Ayrıca üretim yapan bu kişilerin su, elektrik gibi aboneliklerinin olması da isteniyor. Bu şartları yerine getiren üreticiler abonelikleri olan kuruma başvurarak borçlarını kapama tutarlarını gösteren bir yazı alıyorlar. Bu yazıyla birlikte hesaplarının bulunduğu Ziraat Bankası şubelerine başvuru yapabiliyorlar. Ziraat Bankası başvurudan sonra gerekli çalışmaları yapıyor ve kredi limitini belirliyor. Kredi tutarı üreticinin kendisine ödenmiyor, direkt olarak fatura borçları kapatılıyor. Abone olunan kurumun hesabına yapılan ödeme ile çiftçilerin fatura borçları ödenmiş oluyor.

36 Ay Vadede Geri Ödenebiliyor

Ziraat Bankası Pazarlama Grup Başkanı Ferhat Pişmaf bu kredi kampanyası ile ilgili yaptığı bilgilendirmede Banka olarak çiftçilere sağladıkları finansal destekleri sürdürdüklerini, kredi geri ödeme dönemlerinin üreticilerin hasat dönemlerine denk getirildiğinin, krediyi çekenlerin ne kadar geri ödeme yapacaklarını bildiklerini, 36 aya kadar vade imkanı sağladıklarını söyledi. Ferhat Pişmaf bu kredi ile çiftçilerin suyunun, elektriğinin kesilmesi gibi durumların ortadan kaldırıldığını da belirtti.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.